Wyniki konkursu plastyczno-lite­rac­kiego

Wyniki konkursu plastyczno-lite­rac­kiego

Na konkurs ogło­szony przez Kujawsko-Pomor­skie Centrum Dzie­dzictwa Oświaty pt. Życzenia dla Peda­go­gicznej Biblio­teki Woje­wódz­kiej w Bydgoszczy z okazji jubi­le­uszu 50-lecia dzia­łal­ności w Bydgoszczy wpły­nęły prace z Brzozy, Białych Błot, Tucholi, Szubina i Bydgoszczy.

Komisja konkur­sowa w skła­dzie: Ilona Wierz­bowska (prezes Kujawsko-Pomor­skiego Centrum Dzie­dzictwa Oświaty), Ewa Pronobis-Sosnowska (dyrektor Peda­go­gicznej Biblio­teki Woje­wódz­kiej im. M. Rejew­skiego w Bydgoszczy), Tomasz Szulc (wice­prezes Kujawsko-Pomor­skiego Centrum Dzie­dzictwa Oświaty) podjęła decyzję o przy­znaniu nagród głów­nych, specjal­nych oraz wyróż­nień.

Laureaci
Kate­goria przed­szkola
I miejsce Wiktor Kraw­czyk (Przed­szkole nr 16 w Bydgoszczy)

Kate­goria szkoły podsta­wowe: klasy 1 – 4
I miejsce Gracjan Szrajber (Szkoła Podsta­wowa nr 2 w Tucholi)

Kate­goria szkoły podsta­wowe: klasy 5 – 8
I miejsce Amelia Ciecierska (Szkoła Podsta­wowa w Białych Błotach)

Kate­goria szkoły ponad­pod­sta­wowe
I miejsce Olaf Jago­dziński (I Liceum Ogól­no­kształ­cące w Szubinie)

Nagroda specjalna Dyrek­tora Peda­go­gicznej Biblio­teki Woje­wódz­kiej w Bydgoszczy
Konrad Drygalski (Szkoła Podsta­wowa Nr 34 w Bydgoszczy)

Nagrody specjalne Prezesa Kujawsko-Pomor­skiego Centrum Dzie­dzictwa Oświaty
Julia Adam­czyk (Szkoła Podsta­wowa nr 2 w Tucholi)
Kamila Kopalska (Szkoła Podsta­wowa nr 34 w Bydgoszczy)

Decyzją komisji przy­znano:

Wyróż­nienia dla pracy rodzinnej
Olga Patyk i Antoni Patyk z Rodzi­cami (Przed­szkole Samo­rzą­dowe nr 2 w Szubinie)
Marek Zabo­rowski i Mariusz Zabo­rowski (Szkoła Podsta­wowa nr 31 w Bydgoszczy)

Wyróż­nienia (w kolej­ności alfa­be­tycznej)
1. Kornelia Ciecierska
2. Alek­sandra Głowacka
3. Alan Jago­dziński
4. Nela Jasnoch
5. Amelia Lorek
6. Laura Mali­nowska
7. Paulina Marchlewska
8. Jakub Och
9. Oliwia Remus
10. Wiktoria Sobiech
11. Amelia Sobota
12. Agata Spica
13. Amelia Spica
14. Mateusz Szre­iber
15. Zuzanna Szulc
16. Oliwia Szyperska
17. Oliwia Woll­mann

Laure­atom serdecznie gratu­lu­jemy, a wszystkim uczest­nikom bardzo dzię­ku­jemy. Nagro­dzeni zostaną poin­for­mo­wani o terminie i trybie odbioru nagród.