Karnawał 2023

Karnawał 2023

Nasz księgozbiór jest bardzo różnorodny. Znajdą tu Państwo książki pomagające przełamać nieśmiałość, poradniki nowoczesnego savoir-vivre’u, jak również książki opowiadające o tym jak to kiedyś na balach i rautach bywało. Wszystko czego potrzebują Państwo, aby gustownie rozpocząć rozmowę na balu lub przyjęciu karnawałowym. POLECAMY!

Karnawał na świecie, kolejne książki polecają się w Bibliotece.

Sztuka spotkania: jak nadawać kształt i sens wydarzeniom zawodowym i prywatnym”, autorstwa P. Parker, jest pierwszą propozycją w naszym karnawałowym cyklu rekomendacji.

To wyjątkowe kompendium wiedzy dla osób zajmujących się organizacją różnych spotkań. Czytelnik znajdzie tu nie tylko konkretne wskazówki, ale też wiele przykładów i anegdot z organizacji rożnego rodzaju wydarzeń, m.in.: w kulturze żydowskiej, hinduskiej, amerykańskiej, francuskiej czy japońskiej.

oprac. Agnieszka Handzel


Plakat ma różowe tło z motywem fajerwerków i grafiki kojarzącym się z balem, m.in.: czarne szpilki, czarna mucha i dwa kieliszki do szampana. Na górze z lewej strony jest napis „Karnawał 2023” a z prawej logo Biblioteki (zarys trzech książek z nazwą biblioteki na ciemno zielonym tle). Na środku z lewej strony znajduje się okładka książki „Sztuka spotkania: jak nadawać kształt i sens wydarzeniom zawodowym i prywatnym” autorstwa P. Parker, a z prawej strony sygnatura 171084. PBW