Patron biblioteki bohaterem gry mobilnej

Patron biblioteki bohaterem gry mobilnej

Zanurz się w świecie polskich superbohaterów. Zostań uczniem unikatowej akademii prowadzonej przez wybitnych polskich naukowców. Pobierz bezpłatną grę edukacyjną i daj się wciągnąć w fascynującą przygodę!

Pierwsza tego rodzaju gra mobilna

Zabierz plecak, kanapkę na drogę i zaufaj kierowcy autobusu, że zawiezie Cię do wyjątkowej akademii. Szkoły, w której wykładowcami są wybitni, polscy naukowcy. Funk, Skłodowska-Curie, Rejewski – to tylko kilka z nazwisk, które znajdziesz w spisie nauczycieli.

Tu nie tylko kadra pedagogiczna jest wyjątkowa, ale też egzaminy wstępne. Każdy z nich, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda łatwo, wcale nie będzie tak szybko zdany.

Daj się wciągnąć w fascynującą przygodę. Gra mobilna „Akademia Superbohaterów” to świat pełen naukowych zagadek i tajemnic, które będziesz musiał rozwikłać. Podczas rozrywki nie zbraknie przydatnej porcji wiedzy, ale też zwrotów akcji.

Więcej szczegółów nie zdradzimy. Musisz odkryć je sam!

Pobierz grę

Gra dostępna jest za darmo. Możesz ją pobrać w: 

Deweloperem gry jest agencja Crystal APPS.

Czym jest „Akademia Superbohaterów”?

Gra mobilna to część projektu „Akademia Superbohaterów”, w ramach którego powstała książka oraz gra karciana. Opisuje życie i odkrycia wybitnych polskich naukowców.

Suprbohaterowie naprawdę istnieją! Jedni konstruują samoloty, okręty podwodne, a nawet pojazdy poruszające się po innych planetach. Inni odkrywają nowe pierwiastki albo badają nowe lądy, nawet takie, do których wcześniej nie dotarł żaden człowiek. Wielu z nich pochodzi z Polski.

Gra edukacyjna została dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”.

Źródło: nauka​.gov​.pl